banner
banner

İdman

Bu gün AvroLiqada 1/16 finalçılar müəyyənləşəcək - TƏQVİM

| Xəbər 360 dəfə oxunub
Bu gün AvroLiqada 1/16 finalçılar müəyyənləşəcək

Bu gün UEFA Avropa Liqasında qrup mərhələsinə yekun vurulacaq.
Cia.az xəbər verir ki,  24 qarşılaşma nəticəsində 1/16 finala yüksələn bütün komandalar müəyyənləşəcək.
Qeyd edək ki, artıq 16 komanda növbəti mərhələyə vəsiqəni təmin edib. Bunlar "Vilyarreal”, “Dinamo” (Kiyev), “Partizan”, “Braqa”, “Milan”, “Atalanta”, “Lion”, “Styaua”, “Viktoriya”, “Arsenal”, “Zalsburq”, “Ostersun”, “Latsio”, “Nitsa”, “Zenit” və “Real Sosyedad”dır.

7 dekabr

Avropa Liqası

VI tur
 
A qrupu

22:00. “Slaviya” – “Astana”

22:00. “Vilyareal” – “Makkabi”


1.

Vilyarreal

5

3

2

0

10:5

11

2.

Slavia

5

2

2

1

6:5

8

3.

Astana

5

2

1

2

9:7

7

4.

Makkabi

5

0

1

4

0:8

1



B qrupu

22:00. “Dinamo Kiyev” – “Partizan”

22:00. “Yanq Boyz” – “Skenderbeu”


1.

Dinamo K.

5

3

1

1

9:6

10

2.

Partizan

5

2

2

1

7:5

8

3.

Skenderbeu

5

1

2

2

5:8

5

4.

Yanq Boyz

5

0

3

2

3:5

4



C qrupu

22:00. “Hoffenhaym” – “Ludoqorets”

22:00. “Başakşəhər” – “Braqa”

 

1.

Braqa 

5

3

1

1

8:6

10

2.

Ludoqorets

5

2

2

1

6:4

8

3.

Başaksehir

5

1

2

2

5:7

5

4.

Hoffenhaym

5

1

1

3

7:9

4



D qrupu

22:00. “Austria” – AEK

22:00. “Riyeka” – “Milan”


1.

Milan

5

3

2

0

13:4

11

2.

AEK

5

1

4

0

6:5

7

3.

Riyeka

5

1

1

3

9:12

4

4.

Austriya

5

1

1

3

9:16

4



E qrupu

22:00. “Apollon” – “Everton”

22:00. “Atalanta” – “Lion”


1.

Atalanta

5

3

2

0

13:4

11

2.

Lion

5

3

2

0

11:3

11

3.

Apollon

5

0

3

2

6:11

3

4.

Everton

5

0

1

4

4:15

1



F qrupu

22:00. “Kopenhagen” – “Şerif”

22:00. “Zlin” – “Lokomotiv”


1.

Şerif

5

2

3

0

4:2

9

2.

Lokomotiv

5

2

2

1

7:4

8

3.

Kopenhagen

5

1

3

1

5:3

6

4.

Zlin

5

0

2

3

1:8

2


G qrupu

00:05. “Styaua” – “Luqano”

00:05. “Hapoel” – “Viktoriya”


 

1.

Styaua

5

3

1

1

8:5

10

2.

Viktoriya

5

3

0

2

11:8

9

3.

Luqano

5

2

0

3

7:10

6

4.

Hapoel

5

1

1

3

5:8

4



 
H qrupu

00:05. “Arsenal” – BATE

00:05. “Srvena Zvezda” – “Köln”


1.

Arsenal

5

3

1

0

8:4

10

2.

Srvena Zvezda

5

1

3

1

2:2

6

3.

Köln

5

2

0

3

7:7

6

4.

BATE

5

1

2

2

6:10

5




I qrupu

00:05. “Marsel” – “Zalsburq”

00:05. “Gimarayş” – “Konyaspor”


1.

Salzburg

5

3

2

0

7:1

11

2.

Marsel

5

2

1

2

4:3

7

3.

Konyaspor

5

1

2

2

3:5

5

4.

Gimaraynş

5

1

1

1

4:8

4


J qrupu

00:05. “Herta” – “Ostersuns”

00:05. “Zarya” – “Atletik”


1.

Ostersunds

5

3

1

1

7:3

10

2.

Atletik

5

2

2

1

6:5

8

3.

Zorya

5

2

0

3

3:7

5

4.

Herta

5

1

1

3

5:6

4




K qrupu

00:05. “Vitess” – “Nitsa”

00:05. “Zulte-Veragem” – “Latsio”


1.

Latsio

5

4

1

0

10:4

13

2.

Nitsa

5

3

0

2

12:8

9

3.

Varegem

5

1

1

3

5:11

4

4.

Vitess

5

0

2

3

4:10

2




L qrupu

00:05. “Vardar” – “Rosenborq”

00:05. “Real Sosyedad” – “Zenit”


1.

Zenit

5

4

1

0

14:4

13

2.

Real Sosyedad

5

4

0

1

15:3

12

3.

Rusenborq

5

1

1

3

5:10

3

4.

Vardar

5

0

0

5

5:16

0